سرویس آسانسور در هفت تیر کرج

شرکت خدمات فنی آسانسور هفت تیر

روش نگهداری از آسانسور و نحوه سرویس آن

ساختمان هایی که دارای آسانسور می باشند با توجه زیادی به آن ها شود زیرا آسانسورها می توانند باعث به وجود آمدن خسارت های جبران ناپذیری شود. برای پیشگیری با آن ها در دوره های مختلفی سرویس شوند تا در صورت داشتن مشکلی سریع برطرف شود و خسارتی به افراد و تجهیزات وارد نشود .

حال این سؤال در ذهن افراد به وجود می آید که چگونه باید از آسانسور نگهداری کنیم و یا نحوه سرویس آن چگونه می باشد؟ ما در این قسمت به طور کامل به توضیح این موضوع می پردازیم. 

مدیران محترم ساختمانها آگاه باشند ،در صورت بروز هر گونه حادثه ، طبق قانون این حق به هر یک ازافراد سانحه دیده مبنی بر شکایت از مدیریت ساختمان و شرکت پیمانکار و در خواست غرامت از مقصرین امرلازم الاجرا میباشد .لذا دارا بودن قرارداد سرویس و نگهداری معتبر به همراه بیمه و استاندارد و همچنین انعقاد قرارداد نگهداری سالیانه با شرکت معتبرو دارای امری ضروری بوده و میتواند گره گشای مشکل پیش آمده باشد.

خیلی از افراد بر این باورند که سرویس و نگهداری آسانسور کار کاملاً غیر ضروری و پر هزینه ای می باشد در صورتی که اصلاً چنین نیست و گاهی اوقات این کار ممکن است از به وجود آمدن هزینه های زیاد جلوگیری کند.

برای مثال شما فرض کنید اگر سیم‌ های آسانسور و یا سیم بکسل دچار آسیب شده باشد ، همین مورد می‌ تواند سبب آسیب به فلک های کششی آسانسور شود، درنهایت نیز امکان پارگی سیم بکسل و سقوط آسانسور نیز وجود دارد و صدمات مالی و جانی زیادی را به فرد وارد می‌کند .

شرکت خدمات فنی شهرآرا در هفت تیر ارائه دهنده خدمات سرویس و نگهداری اسانسور ، تعمیر و تعوض قطعه و رفع خرتبی اسانسور در خدمت شماست.

خواندن 562 دفعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید