ضرورت استفاده از خدمات سرویس دوره ای و تعمیرات آسانسور ها

یکی از مهم ترین مواردی که اکثر کارشناسان و تکنیسین های فنی به طور قاطعانه به آن اشاره می نمایند، ضرورت چکاپ و سرویس دوره ای برای تجهیزات برقی و صنعتی می باشد که هر گونه تعلیل و تاخیر در انجام این امر، ممکن است به ایجاد مشکلی منجر شود؛ زیرا هر تجهیزی از قبیل انواع آسانسور های خانگی و صنعتی پس از مدت زمانی که از به کار گیری و استفاده از آن می گذرد، دچار فرسایش خواهد شد و ریسک به وجود آمدن مشکلات و خرابی ها در سیستم آن بیشتر می شود، از این رو شناسایی و کشف عوامل زمینه ساز مشکل و توجه به نشانه های حاکی از عدم عملکرد صحیح و معمول آن، موجب می شود تا به میزان زیادی از هزینه های ناخواسته ی زمانی و مالی جلوگیری شود. از آن جایی که تامین امنیت در آسانسور یکی از مهم ترین مسائل است و به جرات می توان گفت در خصوص این تجهیز، نقش اصلی را ایفا می کند، همین مساله می تواند دلیل کافی برای استفاده از خدمات سرویس دوره ای و تعمیرات آسانسور باشد.

 

ضرورت استفاده از خدمات سرویس دوره ای و تعمیرات آسانسور ها

خدمات چکاپ و سرویس سالیانه آسانسور و کاهش قابل توجه خسارت های جانی و مالی

برای بسیاری از افراد این سوال مطرح می شود که به جهت جلوگیری از خسارت های احتمالی، هر چند وقت یکبار باید از چنین سرویس هایی استفاده شود؟

پاسخ شرکت خدمات فنی شهرآرا به چنین سوالی این است که اگر به طور اتفاقی و ناگهانی مشکل خاصی برای تجهیزات اسانسور منزل یا محل کارتان ایجاد نشود، می توانید به صورت سالیانه از این خدمات استفاده نمایید. فرقی نمی کند که تجهیزات آسانسور به کار رفته در ساختمان شما از چه نوعی است، در هر صورت به علت اینکه هر روز از این وسیله استفاده می شود، امکان به وجود آمدن آسیب و مواجه شدن با ایرادات احتمالی وجود دارد و همانطور که گفتیم خدمات سرویس دوره ای و تعمیرات آسانسور ها می تواند تضمینی برای کاهش چنین ایراداتی باشد.

استفاده از خدمات سرویس دوره ای و تعمیرات آسانسور برای چه ساختمان هایی  ضروری تر است؟

صرف نظر از اینکه اسانسور به کار گرفته شده در یک ساختمان برای محیط اداری تعبیه شده است یا مسکونی، در هر صورت باید به طور مرتب و منظم مورد بازبینی کارشناسانه قرار گیرد اما به دلیل اینکه آپارتمان نشینی و ساخت ساختمان های چند طبقه بسیار رواج یافته است و همچنین به صورت روزانه در بسیاری از ساختمان های اداری شلوغ نیز به میزان زیادی از آسانسور استفاده می شود؛ پس ضروری است که مسئولان و مدیران داخلی نسبت به تعمیرات اسانسور و حفظ ایمنی و سلامت فنی این دستگاه در این ساختمان ها، هوشیارانه تر عمل نمایند.

خدمات بازبینی و سرویس سالیانه آسانسور شامل چه مواردی است؟

زمانی که شما از طریق شماره های موجود در این سایت با شرکت شهرآرا تماس حاصل نمایید و درخواست استفاده از سرویس های دوره ای و تعمیراتی را با کارشناسان پشتیبانی ما مطرح کنید، در کوتاه ترین زمان ممکن تکنیسین های فنی با تجربه و نیرو های متخصص مجموعه ی ما به صورت کاملا مجهز به ابزار ها و تجهیزات و دستگاه های مدرن تست و چکاپ آسانسور و همچنین دارا بودن کارت شناسایی معتبر، در آدرس اعلام شده از سوی شما حضور می یابند. تمامی مراحل این بازبینی بدون نیاز به کمک شما و تماما توسط کارشناسان فنی انجام خواهد شد و اولین موردی که مورد بررسی قرار می گیرد، تست قطعات مختلف دستگاه جهت تشخیص سریع عیوب تجهیزات می باشد. اگر قطعات مختلف عملکرد مورد انتظار را نداشته باشند و یا با مشکل و تاخیر عملیات تعیین شده را انجام دهند، مرحله ی بعدی شناسایی قطعه های معیوب و فرسوده ی آسانسور خواهد بود.

در صورتی می توانید از خدمات تعمیرات اسانسور استفاده نمایید که قطعه یا قطعات مذکور قابل استفاده ی مجدد باشند؛ زیرا در برخی موارد بیش از حد دچار فرسودگی و آسیب شده اند و بهترین اقدام، تعویض آن ها با یک نمونه نو و جدید می باشد. در پایان عملیات مرتبط با سرویس دوره ای آسانسور گواهی سلامت دستگاه به شما داده می شود که در آن تاریخ اخرین چکاپ و گزارشی از آن چه مورد بررسی قرار گرفته است یا قطعاتی که تعویض شده اند، ذکر شده و برخورداری از این گواهی موجب می شود که در دفعات بعدی که به تعمیرات آسانسور احتیاج پیدا کردید، سوابقی از آن چه تاکنون بر روی دستگاه انجام شده است، در دسترس داشته باشید و به تعمیرکار ارائه دهید.

خواندن 1738 دفعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید