سرویس آسانسور در مهرشهر

تعمیر، سرویس و نگهداری آسانسور در مهرشهر کرج

آیا تا به حال از خدمات سرویس، نگهداری و تعمیرات آسانسور استفاده کرده اید؟

اگر ساختمان مسکونی یا اداری شما مجهز به این سیستم است، آیا می دانید که سرویس دوره ای این تجهیزات در بازه های زمانی منظم از جمله مهم ترین کارهایی است که برای افزایش امنیت و حفاظت از جان خودتان باید به آن توجه داشته باشید؟

در ساختمان محل سکونت یا محل کارتان توجه و رسیدگی به این امر مهم بر عهده ی کیست؟

اگر مدیریت ساختمان این وظیفه را بر عهده دارد، حتما از وی در مورد آخرین تاریخ استفاده از خدمات سرویس، نگهداری و تعمیر آسانسور سوال کنید. ممکن است که قبلا از این سرویس بهره مند شده اما از کیفیت کار و یا قیمت زیاد خدمات ناراضی بوده باشید، در این صورت لطفا رسیدگی مجدد به این موضوع را متوقف نکنید و اگر از عملکرد یک مجموعه رضایت نداشتید، سعی کنید از خدمات سایر شرکت های فعال در زمینه ی تعمیر آسانسور استفاده نمایید.

تعمیر، سرویس و نگهداری آسانسور در مهرشهر کرج

سرویس و تعمیرات آسانسور در مهرشهر کرج

اگر ساختمان شما در منطقه ی مهر شهر قرار دارد، پیشنهاد می کنیم که بدون معطلی با شرکت تعمیرات آسانسور شهر آرا کرج تماس بگیرید. ما با توجه به سوابق درخشان خود در این زمینه به شما اطمینان می دهیم که از خدمات مجموعه ی ما راضی خواهید بود و این همکاری ادامه دار و مستمر می گردد. ما آماده ی ارائه ی خدمات لازم و عقد قرارداد های دوره ای با تمامی مجتمع های مسکونی، اداری و حتی تجاری واقع در مهرشهر کرج خواهیم بود و بدون شک این که به صورت سالانه مشترک استفاده از سرویس نگهداری و تعمیر آسانسور باشید، از هر لحاظ به نفع شما می باشد؛ زیرا در زمان های مشخص و کاملا منظم از خدمات بهره مند می شوید و قطعا به لحاظ هزینه نیز تعرفه های مناسبی را برای مشترکین موسسه شهر آرا در نظر گرفته ایم. برای آگاهی از هزینه های پایه و قیمت تعمیرات آسانسور در مهرشهر کرج با ما تماس بگیرید.

 تعمیر آسانسور شامل چه اقداماتی است؟

عملیات مرتبط با تعمیرات پیچیدگی های خاص خود را دارد و به همین دلیل شخص تعمیرکار باید از تجربه و دانش کافی بهره مند باشد. بسیاری از افراد فکر می کنند که این تجهیزات پس از نصب اولیه به علت نو بودن قطعات و عدم فرسودگی تا مدت های طولانی نیازی به بررسی و رسیدگی ندارند، اما چنین نیست و لازم است همانطور که گفتیم در بازه های زمانی منظم نسبت به سرویس آن ا اقدام شود. این بررسی از آن جهت اهمیت دارد که قبل از این که کار به جایی برسد که مجبور شوید از خدمات تعمیر آسانسور استفاده نمایید، نسبت به وجود اشکالات جزیی یا کلی و یا ایرادی در عملکرد هر یک از قطعات داخلی این تجهیز آگاه خواهید شد و یافتن به موقع خرابی ها باعث می شود که بتوانید از گسترش آن ها جلوگیری نمایید.

به طور کلی زمانی که تحت عنوان خدمات سرویس، نگهداری و تعمیر آسانسور کارشناسان موسسه خدماتی شهر آرا در محل حاضر شده و به بررسی تجهیزات می پردازند، دو حالت کلی اتفاق می افتد؛ قطعه ای از دستگاه اسانسور معیوب است و نیاز به تعمیرات و یا تعویض دارد یا این که قطعات مشکلی ندارند و فقط نیاز به تنظیمات مجدد دارند. اگر شما به عنوان یک کاربر استفاده کننده از این تجهیز به طور منظم نسبت به رسیدگی به آن اقدام کرده باشید، به ندرت اتفاق می افتد که گزینه ی اول یعنی تعویض قطعات آسانسور در برنامه ی کاری ما قرار گیرد. معمولا اغلب سرویس هایی که در منطقه ی مهرشهر کرج برای ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری و .... ارائه می گردد در خصوص تنظیم مجدد سیستم اسانسور می باشد و یا با یک تعمیر جزیی مشکل به طور کل حل می شود و نیازی به صرف هزینه های گزاف نیست.

تاثیر آموزش استاندارد تکنیسین ها و کارشناسان فنی تعمیر آسانسور در ارائه ی خدمات با کیفیت به متقاضیان

از آن جایی که روز به روز با پیشرفت تکنولوژی تغییرات مثبتی در این صنعت به وجود می آید، بدون شک دستگاه های مدرن تر و توسعه یافته تری به بازار ارائه شده و در ساختمان های مختلف پیاده سازی و نصب می گردد، بدیهی است که موسسه خدماتی شهرآرا به طور دقیق و کامل به این موضوع توجه دارد که دانش و تجربه ی تئوری و عملی کارشناسان و تعمیرکاران باید نسبت به نیاز روز و تغییرات به وجود آمده به روز رسانی گردد؛ بنابراین شیوه ی سرویس، نگهداری و تعمیر آسانسور نیز علیرغم پیروی کردن از استاندارد ها و روش های اصولی قدیمی تکامل یافته است به گونه ای که تمامی همکاران ما خود را با پیشرفت های صنعت اسانسور هماهنگ سازی کرده باشند.

خواندن 2577 دفعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید